На која би се обложиле? Јас на Никол- дефинитивно:)

6 август, 20110
Kim v.s Nicole

И покрај тоа што имаат некои физички сличности, Ким Кардашијан и Никол Шерцингер се појавија и со исти фустани.

На многумина овие две дами им личат една на друга, освен килограмите, кои се во многу поголема бројка кај Ким.

Но, освен сличните црти на лицето, тие се појавија со уште една сличност.

Најпрво Никол се појави на Х- Фактор, со црн фустан со бели ѕвезди, а неколку дена подоцна Ким се сликаше за Harper’s Bazaar Arabia, со истиот тој фустан но со друга боја.

Модниот тренд со дизајни со ѕвезди ги унифицираше сите “ѕвезди” од шоубизнисот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit