На куфер до аеродром

25 јули, 20110
nakuferdoaerodrom

Заборавете на мачното „фаќање“ на такси на железничка станица или аеродром, сега до хотелот можете да се однесете и на куферот!
Компанијата „Кајкро скутерс УК“ ви го претставува новиот модел на куфер кој доаѓа со вграден тротинет.
Куферот е наменет за луѓе кои ќесто патуваат на работа на два-три дена бидејќи дименсиите одговараат на стандардите кои важат за рачен багаж, а ова „превозно сретство“ на сопственикот може да му заштеди доста време, посебно на големите аеродроми.

Ако гужвата е преголема за да се возите, доволно е да го склопите тротинетот и да продолжите пешки, а куферот веќе го влечете по себе, пренесува „Дејли мејл“.

Овој модел на куфер се продава по цена од околу 280 евра.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit