На Маријана и ги факале цицките и Владимир, Лестер, Никола…

2 јули, 20113
vb-marijana

Маријана го сакала Немеш ама до пола. Кога е трезна го сака, а кога ќе попие – оп фаќаме цициња. Признал талентов без срам и перде. Имаме само едно скромно прашање. Во какви односи е Маријана со нејзиниот татако? Чудна блискост покажаа при излегувањето од куќата. А и стариот јарец отпрвин реагираше на нејзината порнографија страшно бурно,за подоцна да ја спушти топката и да ги почека паричките на својата ќеркичка. Навистина е чудно. Расплет ќе има, а ние имаме трпение да го причекаме.

3 comments

 • Rianna

  5 јули, 2011 at 15:44

  Nema sansi di se vrati mazot, ako se dogovorile togas ne se normalni zimi se. Sto se nemada na pravat lugevo za pari.

  Reply

 • Ile

  5 јули, 2011 at 15:13

  abe stamen kamen eden, sto znaes ti sto se cicinja

  Reply

 • Stamen kako kamen

  5 јули, 2011 at 15:12

  Abe i jas bi i gi fakal ama ne mi e tuka, ne sum budala da ne i gi fakam.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit