На продажба вилата на Доналд Трамп

28 декември, 20110
0

Вилата во Калифорнија веројатно му здодеа на магнатот Доналд Трамп па реши да ја стави на пазарот за недвижности по цена од 7 милиони долари. Иако, куќата го чинела многу повеќе бидејќи беше специјално градена за Трам, со најквалитетни материјали и дрво, тој не жали. Куќата има 5 спални соби, 9 бањи, соба за пилатес, големи соби како гардероби, базен и неверојатен поглед кон океанот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber