На Селена Гомез не и се учи:)))

26 август, 20110
selenagomez625982011

Младата пеачка и глумица во едно интервју призна како не е сега подготвена да учи, иако сака во иднина да оди на факултет. Кажува дека моментално е фокусирана на кариерата и нема ни време.

–          Секако дека сум секогаш отворена за таа можност да одам на студии, но моментално дефинитивно уживам овде каде сум сега и убаво си поминувам на турнеата и на тоа сум фокусирана- изјави Селена. Интересно е тоа што неодамна нешто слично изјави и нејзиното момче, Џастин Бибер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma