Надал се разголе за Армани

29 март, 20110
armani_nadal

Светски познатиот тенисер Рафаел Надал е дел од рекламната кампања за Армани, каде ги рекламира фармерките и долната облека на брендот.

Освен мускулите на горниот дел од телото тој покажа уште нешто. На една од фотографиите Надал го покажал и својот задник. Но, судејќи по коментарите на интернет, неговите обожаватели се воодушевени од неговиот задник.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi