Најавен римејк на “Телохранител”

25 февруари, 20110
rihanna vo telohranitel

Со самата објава дека ќе се прави римејк на светски познатиот филм “Телохранител”, веднаш почнаа шпекулациите за тоа кој може да ја замени Витни Хјустон.

Како прв предлог беше дадена Ријана.Некои пак ги наведоа Бијонсе, Џенифер Лопез, Тејлор Свифт па дури и Мајли Круз. Меѓутоа, која ќе биде онаа која ќе ја има улогата на пејачката дива ќе дознаеме многу наскоро.

Исто така сеуште не се знае кој ќе ја добие улогата на Кевин Костнер, во позиција на телохранител, а како кандидати се јавуваат Ченинг Татум, Двејн Џонсон, и Марк Велберк.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi