Најдлабоко “грло” во светот

22 јули, 20110
PHOTO_14497829_7691_90289_ap_320X240

Kishan Valaiah Ayula од Индија постави нов рекорд со проголтани најмногу мечеви истовремено.

Krishan успеал да проголта неверојатни 22 ножа во еден здив за време на снимањето на телевизиското шоу на Гинисовата книга на рекорди.

По завршувањето на перформансот, тој собори уште еден рекорд, овој пат со проголтани мечеви успеа да жонглира со три предмети и да задржи 17 сечила во еден залак.

Погледнете ги рекордните перформанси и не се обидувајте да го правите ова дома!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit