Најдобри хорор реклами на сите времиња

1 ноември, 20110
horor

Компаниите се спремни на секакви реклами за да ги продадат своите продукти. Во октомври, се што не опкружува е поврзано со прославата на Халовин, памногу брендови се решаваат да направат хорор реклами во чест на овој празник. Погледнете ја листата на најдобри хорор реклами за сите времиња. Предупредување: не е за оние со слабо срце.

Реклама за Левис 501


Last Exorcism

Халовин реклама на Crest & Oral B

http://www.youtube.com/watch?v=6g_lUyB5ByY&feature=player_embedded

Zombie TV реклама

http://www.youtube.com/watch?v=wrIZnC8q7RQ&feature=player_embedded

Халовин реклама за AXE

http://www.youtube.com/watch?v=xgEKpggG8gI&feature=player_embedded

Реклама за PS 3

Реклама за Phones 4u

http://www.youtube.com/watch?v=N2oL_gXECtg&feature=player_embedded

Реклама за Сникерс

WalMart реклама

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş