Најголемите и најдолгите делови од човечкото тело во светот! Језиво до коска … :)))

27 октомври, 20110
Worlds-Biggest-Breasts-Sheyla-Hershey

Најдолгиот јазик на светот – Стефен Тејлор

Најголемата уста на светот – Франциско Доминго Жоаким

Најдолгиот нос на светот – Мехмет Озиурек

Најголемите очи на светот – Ким Гудмен

Најдолгите уши на светот

Најдолгите веѓи во светот – Леонард Траенкенчух

Најдолгите мустаќи на светот – Бадамсин Џудамсин Гурјар

Најдолгата брада на светот – Сарван Синг

Најдолгите влакна од уши во светот – Радкахант Бајпаи

Најдолгата коса на светот – Ченг Шикуин

Најголемата глава во светот – Андре „Џинот“

Најдолг врат во светот – Паданг жените

Најголемиот бицепс во светот – Грег Валентино

Најголемата дланка во светот – Леонид Иванович Стадник

Најдолгите нокти на светот – Ли Редмонд

Најголемите женски гради во светот – Шеила Хершеј

Најдолгиот пенис на светот – Јонах Фалкон

Најдолгите нозе на светот – Светлана Панкратова

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş