Најхрабри локации за секс во јавност

26 мај, 20110
sex na javno mesto

Доколку сте љубител на секс во јавност, кога во секој момент очекувате некој да ве “фати”, а со тоа и возбудата е поголема, ова се одлични предлози за вас.

Гардероба

Имате неколку алтернативи за оваа локација. Гардероба во фитнес центар. По заедничкиот тренинг во теретана може заедно да се опуштите во туш кабината во гардеробата.

Гардероба во некоја продавница за облека. Ова е локација за похрабрите. Само внимавајте да биде затворена до подот, бидејќи ако не е некој ќе може да разбере што се случува таму внатре.

На работното место

Непрофесионалното однесување може да биде наградено со отказ. Но, исто така забранетото уживање може да биде одлично доколку го изведете тоа, а никој не го забележи. Сè што треба да направите е да внимавате на тоа да сте сами во канцеларијата и да не сте премногу гласни.

Во парк

Во пролетните и летните денови паркот е одлично место за сексуално уживање. Во вечерните часови кога тој е празен и темен заминете во парк и уживајте.

На базен

И на базен сексот може да биде дискретен. Сè што треба да направи жената е да се потпре на ивицата од ѕидот, а мажот треба само да го поттргне долниот дел од костимот за капење. Ова може да го практикувате и на плажа, само во некоја поинаква поза.

Во кино

Доколку кино салата е празна или останатиот дел од посетителите се на голема оддалеченост од вас пробајте го ова незаборавно искуство. Внимавајте само да не ве забележи некој, па на крајот наместо уживање да доживеете срам.

Во воз

Ова е возможно доколку сте сами во купето. Одберете некоја долга релација и патувањето зачинете го со секс. Внимавајте само да не ви налета кондуктерот или некој залутан патник.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma