Кортни Кардашиан на плажа ни покажува како го одржува своето тело во форма

26 мај, 20110
e80ed_kourtney-kardashian-shape-bikini-cover

Кортни во новиот број на списанието Shape го покажа своето секси тело со што ни покажа како го одржува во одлична форма. Линијата ја одржува со пилатес и џогирање, но сепак не си го ускратува задоволството од слатки, дури и пред спиење сака да се почести со десерт. Кортни вели дека кога не е пред камера сака да се опушти, нема фенси облека, високи потпетици, јака шминка, напротив ја одбира најудобната комбинација.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/