Џастин Бибер и Селена Гомез на Хаваите

26 мај, 20110
naslovnaaSelena+Gomez+Selena+Gomez+Justin+Bieber+Hawaii+jdfswGOq0_Ol

Позантиот пар Џастин Бибер и Селена Гомез заминаа на краток одмор на Хаваите. Но, и таму не успеаа да најдат одмор од папараците.

Камерите успеале да ги уловат нивните дневни прошетки, моментите на разменување на нежност и љубов.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/