Најлошо облечени жени во светот – прв дел

28 јуни, 20110
naslovna

Минатата недела Попара ви ги претстави 100-те најдобро облечени жени во светот. Оваа листа се однесува на оние кои забележале најголем пад на таа листа. Погледнете го кои ѕвезди ги направиле најголемите модни “утки“ поради кои се спуштиле неколку места подоле.

1. Katie Price – или попозната како Џордан, важи за англиската убавица која незнае да се облече најубаво. Таа е на прво место според тоа колкав пад забележале славните жени како добро облечени.

 

2. Lady Gaga – пејачката која секогаш е ексцентрично облечена забележа пад на оваа листа, можеби бидејќи никој нема да и го прости фустанот од месо.

 

3. Taylor Momsen – младата американска актерка која со својот бунтовен стил и начин на живот никого не инспирира. Најчесто сака да носи подвезици и во јавност, да се облака во искинати парчиња облека.

 

4. Paris Hilton – галеницата на Холивуд, размазената Хилтоница некогаш има добар избор во облеката, но никако да научи дека морнарските, полицајските, домашна помошничка костими се само за во креветот со партнерот или за на маскенбал.

 

5. Sheryl Cole – англичанката која важи за една од најубаво облечените жени, сепак има направено неколку модни прекршоци, затоа и се има најдено на оваа листа со девојки со најголем пад во начинот на облекување.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit