Режисерот Педро Алмодовар и неговата наголема муза

28 јуни, 20110
penelopecruzijavieripedro625JLP

Режисерот Педро Алмодовар, неговата наголема муза Пенелопе Круз и нејзиниот сопуг Хавиер Бардем, вчера уживале во Мадрид. Таму го отвориле “патот на славата” и притоа позирале на фотографите. Генијалниот Педро и прекрасната Пенелопе цела вечер се забавувале и се гледале со воодушевување, додека Хавиер бил помалку отсутен. Но, се надеваме дека овие ентузијастички погледи се должатат само на долгогодишната соработка во која Педро го извлекува најдоброто од нејзиниот актерски талент.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/