Најлуксузната вила на тркала, се разбира за Ештон Качер :)

16 август, 20110
Ashton-Kutcher

Младиот актер Ештон Качер го замени контроверзниот Чарли Шин во хит серијата „Два и пол мажи“, па така и доби шанса да живее во најлуксузната приколка која сте ја виделе!

За време на снимањето на оваа популарна американска серија, каде Ештон го глуми славниот херој, ја доби оваа приколка која изгледа како вила.

Приколката има дури два спрата, долга е шеснаесет метри, а тешка триста тона, во неа има се што можете да замислите, пренесува РТЛ.

Цената  и е само 2 милионо долари, но што е тоа за Ештон Качер, кој за 26 епизоди од оваа серија новодно добил хонорар од 20 милиони долари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi