Најмногу алкохоличари во Молдавија

21 февруари, 20110
Drinks-Selection

Светската здравствена организација објави извештај за глобалното консумирање на алкохолни пијалоци и последиците од пиењето.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi