Најочајниот навивач на светот

1 јули, 20110
navijac-place-498

Најпосветените спортски навивачи често поразите ги поднесуваат потешко отколку самите тимови, а некои реакции може да бидат навистина екстремни.

Еден таков еуфоричен навивач ги збунил и онака малкуте посетители на трибините за време на натпреварот на женската репрезентација на Гвинеја на првенството бо Германија.

За да ја видите реакцијата клик тука.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi