Најоткачен начин на додворување! :)

30 август, 20110
19897665434e578b71741d2239262092_640x36685

Колку е оригинален овој начин на додворување толку е и морничав, бидејќи не сте сосема сигурни на кој ви се додворува.

Замислете дека сте дома, пред компјутер, а мувате девојка која се сонча на плажа. Звучи невозможно? Еден човек употребил играчка – џип на батерии и далечински управувач и успеал тоа да го постигне. Поточно, на пластичната играчка автомобил опремена со звучник и камера ставил кукла и “возел” на плажа.

Тој некое време ги “снима” девојките, а потоа “оди” на атрактивната русокоса.

Погледнете како додворување е донесена:

httpv://www.youtube.com/watch?v=cL65rnXiQHg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma