Најпрво ја уништи, а сега ќе заработува на неа! Блејк планира да напише книга за Ејми!

10 август, 20110
amywinehouse_blakefieldercivil_jlp_24072011_625

Поранешниот сопруг на Ејми Вајнхаус, Блејк планира да напише книга за животот на Ејми во која ќе открие многу некажани работи за неа.

Тој во моментов е во затвор, каде ја отслужува казната за кражба и уште неколку прекршоци. На својот цимер од затворот му признал дека планира да напише книга. Додека биле заедно тој често ја снимал, а многу фотографии и видеа до сега не се објавени.

Најпрво ја наведе на многу зависности, а сега ќе заработува на неа кога е таа веќе мртва…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi