Најскапиот лак за нокти

22 февруари, 20110
Gold-Rush-Nail-Polish-1

Ова е идеален подарок за оние жени кои имаат се. Луксуз кој сјае на вашите нокти, во златна боја со перфектен сјај и мек на допир. Овој златен лак, има специјално изработено капаче на кое има прикачено 1. 118 дијаманти.
Цената на овој лак за нокти изнесува 83. 000 фунти, и го има во Лондон во компанијата Фрост. Него го претстави Models own, а го има името Gold rush.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma