Најскапите Кампер Комбиња на светот

13 ноември, 20110
campervan-1

Најскапите модели на куќи на тркала на светот се на продажба

Цената  на најскапиот модел  е 1.9 милиони фунти  што рачунајќи во метри квадратни ги прави   двојно поскапи и  од најскапите станови во Лондон. Овие чуда на тркала ги имаат сите удобности кои што може да ги најдете во некој луксузен апартман останува единствено да купите некој и да си ја одберете дестинацијата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş