Најубајте бебиња на познатите ни ѕвезди во Холивуд :) Убај ептен :)

18 август, 20110
poznatibebinja

Погледнете ја нашата галерија и дознајте чии деца на познатите станаа ѕвезди уште пред да се родат. Па така ќерката на Том Круз и Кејти Холмс сега веќе носи штикли, парот Бранџелина ги носи децата секаде со нив, а Бекам постојано

објавува нови фотографии од својата ќерка.

Погледнете  ги најубавите бебиња на Холивуд!

1. Иако има чудно име, Епл, ќерката на Гвинет Палтроу и Крис Мартин беше неверојатно симпатично бебе, оваа фотографија е од 2004 година.

Apple Martin со мајката Gwyneth Paltrow

2. Детето на Бен Афлек и Џенифер Гарнер, фотографијата е од 2009 година.

Seraphina ќерката на Ben Affleck и Jennifer Garner

3. Едно од децата на парот Бранџелина

Knox со таткото Brad Pitt

4. Дејвид Бекам со својата ќерка Харпер

Гордиот татко David Beckham со ќерката Harper

5. Кортни Кардашиан со своето дете, фотографијта е од 2010 година.

Kourtney Kardashian

6. Камила Алвес со својот син Леви.

Camila Alves сопругата на Matthew McConaughey

7. Познатиот модел Миранда Кер која е во брак со актерот Орландо Блум, на прошетка со својот син.

Miranda Kerr

8. Првото дете на парот Бранџелина, фотографијата е од 2007 година.

Shiloh првото дете на Brad и Angelina

9. Сури, детето на Кејти Холмс и Том Круз.

Tom Cruise и Katie Holmes

10. Вивиен, сестрата близнак на Кнокс, со мајката Анџелина во 2009 година.

Vivienne со мајката Angelina Jolie

11. Захара, е првото посвоено дете на Анџелина Џоли и Бред Пит, фотографијата е од 2005 година.

Zahara Jolie-Pitt во 2005 година со својата мајка

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi