Натали Портман се породи!

15 јуни, 20110
oscars vanity fair 6 230209

Натали Портман за прв пат стана мајка. 30 годишната актерка на нејзиниот 33 годишен сопруг Бенџамин, кој го запозна на снимањето на филмот “Црниот Лебед” добија син.

Пред неколку месеци, во текот на бременоста, Натали откри дека повеќе не е вегетраијанка, како би била сигурна дека бебето добива се што му е потребно за правилно да се развива. Одлучив да се откажам од тоа да бидам вегетаријанка, само заради здравјето на бебето, најважно од се е бебето да биде добро, изјавила Натали.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/