Нато, Нато мое злато!

10 јули, 20110
nata i nole

Најдобриот тенисер на светот, Новак Џоковиќ и призна на јавноста дека Наташа Беквалац му ја честитала победата.

Тој на своите пријатели им признал дека веќе подолг период не комуницирал со Наташа, но по неговата победа, таа му пратила неколку смс пораки со честитки.

За врската помеѓу Ната и Ноле се зборуваше минатата година, за која Наташа не даде никаков комантар, а нејзиниот поранешен сопруг Данило изјавил дека цело време знаел дека таа го изневерува само немал докази.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit