Лариса обожава да се соблекува! Фудбал во срцето!

10 јули, 20110
article-1290583-0A2FD6C7000005DC-614_634x469

Се сечавате на Лариса Рикелме? Парагвајската навивачка која ги полнеше насловните страници на весниците за време на последното Светско првенство во фудбал. Таа едвај го чекаше новиот натпревар за повторно да крене прашина околу себе.

Таа изјави дека доколку Парагвај влезе во финалето ќе се шета гола низ улиците на Асунцион. Но, тоа не се случи.

Сепак, таа го почасти светот и своите фанови со провокативни фотографии за Плејбој.

http://www.youtube.com/watch?v=ygsaH0CTUhA&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit