Небото над Дубаи

11 мај, 20110
Небото над Дубаи

Philip Bloom го сними ова видео во текот на 5 дена и 5 ноќи во Дубаи, новиот град  на светлината.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi