Нецензуриран Пирели календар за 2012 година :) Ексклузивно! Има што да се види :)

29 август, 20110
pierli-naslovna

Календарот Пирели за 2012 година нема да биде целосно објавен се до 6 декември, но до тогаш можете да уживате во овие неколку фотографии.

Пирели е познат по тоа дека ги соблекува најзпонатите модели и манекенки, овој пат за 2012 календарот дел од таа гола екипа се Кејт Мос, Лара Стоун, Мила Јововиќ, Ринко Кикучи и други.

Погледнете ги ексклузивните фотографии!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma