Нивес Целзиус е досадна во сексот! Лаам ама не касам!

29 август, 20110
nives s

Нивес стигна да се пожали на својот сексуален живот. Сопругата и мајка на две деца сепак кажала дека не може да се пофали со некој богат и искусен сексуален живот!

Со двете книги кои до сега ги има напишано таа го шокираше Балканот, но продолжува да шокира со изјавите кои ги дава во најновото нејзино интервју.

Таа за себе вели дека е домаќински тип на жена, која е посветена на домот и семејството. За себе вели дека е обична и помалку досадна во сексот. Знаете кучето кое лае не каса, вели Нивес во интревјуто.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma