Неколку предлози за фризури за коса со средна должина

6 мај, 20110
naslovnadaniminog

Ова се фризурите кои се најголем тренд во моментов кај познатите, што се донесува на косата која е со средна должина.

Останува на вас дали ќе се одлучите за права коса или ќе и дадете предност на природната виткана коса.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi