Неверојатен аеродром во Кувајт!

9 ноември, 20110
1

Во Кувајт почна изградбата на еден од најмодерните аеродроми во светот… Судејќи по фотографиите, можеме да замислиме како целиот комплекс на крајот ќе изгледа…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber