Неверојатен стрипиз на Џесика Бил! Кој би рекол од вакво “скромно” девојче :)))

11 ноември, 20110
Untitled

Холивудската актерка Џесика Бил (29) била шокирана кога дознала дека сцената со нејзиното голо тело од неуспешниот филм “Pauder Blu” било објавено на интернет.

Актерката во филмот глумела стриптизета која се обидува да заработи пари за нејзиниот сериозно болен син. Филмот бил очаен, и никогаш не стигнал да се емитува во кино, но бил објавен на ДВД.

“Тоа е брутално”, опишала актерка за извадокот од филмот каде таа игра речиси гола и поради неговата голема популарност на интернет, но не во многу симпатичен контекст. Сепак, и покрај непријатностите, Џесика би можела повторно да снима голи сцени.

“Јас сепак не сум толку исплашена од ова искуство за да не би снимала повторно ваква сцена. Ако дојде режисер во кој имам голема доверба и ми понуди солиден хонорар и кога би се уверила дека соблекувањето во филмот е природно, јас повторно би снимила таква сцена”, изјавила актерката.

http://www.youtube.com/watch?v=s4hLKWfcVSA&feature=player_embedded

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş