Неверојатниот Бекам

8 април, 20110
Неверојатниот Бекам

Додека Дејвид Бекам беше на плажите во Калифорнија поради снимањето на реклама за Пепси, покажа и зошто е еден од најдобрите фудбалери на денешницата.

http://www.youtube.com/watch?v=RTLVMKtn0Ew&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi