Неверојатно видео: Крокодилот Елвис ја изеде косилката! :)

28 декември, 20110
Неверојатно видео: Крокодилот Елвис ја изеде косилката! :)

Сиднеј – големиот крокодил по име Елвис го нападнал работникот во еден австралиски парк и му ја украл косилката.

Менаџерот на австралискиот парк на рептили, кој се ноѓа северно од Сиднеј изјавил дека Елвис скокнал кон работникот и успеал само да му ја украде косилката.

Тројца работници во моментот ја коселе тревата и веднаш си отишле, Елвис пак цело утро го чувал својот плен, се додека не го намамиле со месо.

httpv://www.youtube.com/watch?v=SKG3d6xTtrY

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber