Стивен Тајлер по трет пат ќе заплови во брачните води :)))

28 декември, 20110
-steven-tyler

Пејачот на групата Аеросмит, Стивен Тајлер (63) по трет пат ќе заплови во брачните води.

Стивен ќе се жени со 38-годишната девојка, Ерин Брејди.

Ја запросил со голем дијамантски прстен  за време на одморот на Хаваите. Парот е во врска од 2006 година, кога пејачот се разведе од сопругата Тереси Берик.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber