Невестата бегалка од Монако

29 јуни, 20110
200914-charlene-wittstock-et-le-prince-albert-637x0-2
Само два дена пред кралската венчавка во Монако се чуле гласини дека Шарлин Витсток се обидела да побегне и да ја избегне венчавката со принцот Алберт.
Полицијата наводно, по наредба на кралската куќа Грималди ја запрела Шарлин на аеродром во Ница, додека таа сакала да избега во Јужна Африка од каде што потекнува.
Како што се шпекулира невестата била разочарана од се’ посилните приказни за развратничкиот живот на својот сопруг, кои во текот на венчавката допреле до нејзе и затоа таа посакала да се скрие од сето тоа што е можно подалеку.
Извор: Нетпресс

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit