Невообичаени светла над Сао Паоло, Бразил

2 ноември, 20110
ppppppppppppp

На 31 октомври во бразилскиот град Сао Паоло беа снимени сомнителни и невообичаени светла, за кои се верува дека се НЛО. Погледнете го видеото и проценете самите, дали се работи за НЛО или „местенка”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi