Никогаш не бев заљубена во Алекс Рид

23 јуни, 20110
image-5-for-katie-price-and-alex-reid-at-epsom-for-ladies-day-gallery-772250555

Кејти Прајс изјавила дека никогаш не била заљубена во својот поранешен сопруг Алекс Рид. Оваа двојка се разведе оваа година, по единаесет месеци брак. Кејти ја започна оваа врска набрзо по разводот со Пит Андреа.

Кејти изјавила дека до сега сакала три пати. “Со Лео се случило слично сценарио како со Пит, во двата случаи околностите беа против нас, но се се случи за нас”, изјавила Кејти.

Алекс и јас сме пријатели и нема силни чувства меѓу нас. “Очигледно, се чувствував како да го сакам, во спротивно не би стапила во брак со него. Му посакувам се најдобро. Мислев дека мојот прв брак е бајка, а кога сето тоа заврши бев многу разочарана. Но немам лоши чувства”, додава Кејти. Таа смета дека е многу тажно што повеќе не е во контакт со Пит Андреа и што тој брак завршил на многу лош начин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma