Никогаш не би погодиле колку години имаат тие!

18 јули, 20110
naslovnatri

Жените можат многу да си помогнат со шминката, облеката и фризурата. Со нив може да направат да изгледаат и за неколку години помладо. Но, кај некои жени и гените си го прават своето. Ова се неколку жени кои изгледаат помладо отколку што реално се.

Моника Белучи

За неа како времето да застанало. Таа изгледа преубаво. Годините не се забележуваат ниту на нејзиното лице ниту пак на телото. Таа има 46 години.

Џенифер Лопез

Преубавата Џенифер Лопез, мајка на две деца има одлична линија. Секојдневните тренинзи, големиот тим кој стои зад неа си го направија своето. Но, сепак и гените имаат некаква улога. Таа има 41 година, кој би рекол?

Селма Хаек

Атрактивната латино-американска убавица има 44 години. Но, кога ќе ја погледнете сигурно би и дале 10 години помалце.

Џејн Фонда

Таа има преживеано еден голем број на пластични операции, но ретко кој од оние кои направиле толку интервенции изгледаат убаво после се.

Кирсти Алеј

Таа има 60 години? Последно од неа беше појавувањето на Танц со ѕвездите. Слободно може да кажеме дека изгледа како да има 40.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit