Никој не ја сака Линдзи Лохан!? Ајде Милчо пукај :)

21 август, 20110
Lindsay-Lohan-292

Оооох Линдзи.. тешко е надвор без макро, хаха?

Спред извори на Меџик Мајк , таа се бара за улога во филм во кој треба да глуми стиптизета заедно со Метју МекКонагреј и Чанинг Татум. За жал директорот за неа рече дека нема шанса!!

Изворите кажуваат:

-Личноста е проблематична, кога Линдзи била совршена за нешто? Стивен Соденберг не сака да се зборува за сето тоа. Никој не ја сака таму.

Линдзи дали знаеш што правиш и што би требала да правиш?  Ако си сериозна дека сакаш да се вратиш назад на сцената, чувај ги парите и направи филм за сама себе. И рабори внимателно, докажи ни на сите дека грешиме.

Епа злато не изгледа се така розово и Холивуд не ни дава шанса секогаш.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit