Никол Кидман, подобра од Софија Вергара

28 јуни, 20110
v210316p0

Адаптацијата на романот на Пит Декстер, во кој ќе играат Зек Ефрон, Метју Маконахи и Тоби Мегваер, Никол Кидман ќе ја замени Софија Вергара која се откажала од улогата на жена која пишува писма на затворениците.

Романот “Момчето кое ги разнесува весниците” зборува за мрзливиот тинејџер кој случајно се заплеткува во истрагата за убиството на еден шериф и заедно со својот брат, новинар се обидува да утврди дали полицијата го уапсила вистинскиот човек.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi