Никол не е повеќе во контакт со Pussycat Dolls

11 април, 20110
nicole scherzinger

Пејачката Никол Шерцингер во своето интервју за Attitude, изјави дека повеќе не е во контакт со девојките од групата во која и таа членуваше, Pussycat Dolls. 32 годишната пејачка, Никол во групата беше со Ешли, Мелоди, Кимберли и Џесикасе до 2010 година. Групата се распадна затоа што некои од девојките се чувствуваа како кукли кои ништо не прават, а исто така мислам дека за распадот на групата има големо влијание и мојот соло албум, изјави Никол.

Таа воопшто не жали што била дел од оваа женска група, но не сака ниту да продолжи со нив. Смета дека е вистинско време да посвети поголемо внимание на својата солистичка кариера.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma