Николина Пишек провокативна во својата прва емисија: Зошто не дојдовте голи!?

8 ноември, 20110
a80e8043f3788481b83d8bd106bf234a_gallery

Николина Пишек веќе покажала дека нејзината нова емисија на ТВ Пинк ќе биде провокативна. На снимањето на првата емисија, каде што нејзини гости биле Исидора Бјелица и бендот Гитарси, ги запрашала членовите на бендот зошто во емисијата не пристигнале голи. Тоа многу го вознемирило еден член од Гитарси​​, кој се спротивил на таквата нејзина најава, под изговор дека тие се наставници во музичко училиште и дека ова шоу го гледаат и деца, односно нивните ученици. Сепак, Николина Пишек не била премногу возбудена околу ваквата реакција.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş