Нина Мориќ ги покажа гаќичките

19 април, 20110
nina_moric_89

Нина Мориќ која до неодамна беше дел од реалното шоу “Survivor”, а отпадна затоа што била досадна на публиката беше гостинка во едно телевизиско шоу токму по тој повод.

Најпрво таа се појавила со огромни потпетици, со кои едвај одела а потоа водителката едвај ја донела до столчето и микрофонот, неможејќи да ја оддели од нејзините пријателки и мајка и кои седеле во публиката.

Штом го видела Laert Pappalard на екранот таа почнала да го довикува и да скока на сцената, соблекувајќи ги потпетиците. Инаку се шпекулираше дека таа со Leart имале секс за време на нејзиниот престој во реалното шоу. По завршувањето на емисисијата таа веднаш заминала оставајќи ги чевлите на сцената.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi