Ништо од филмот за Џеј Ло, судот пресуди во нејзина корист!

1 август, 20110
Jennifer+Lopez

Сепак јавноста нема да го види филмот на Џеј Ло од приватните снимки, кои сакаше да ги искористи нејиниот поранешен сопруг Охани Ное. Тој имаше во план да направи филм “ Како се венчав со Џенифер Лопез”, со приватни снимки кои немаат сексуална содржина. Во приказната биле вклучени и сите нејзини љубовни афери.

Од Ное таа побарала и 10 милиони долари оштета, заради стресот и нарушениот углед.

Таа не дозволила да се искористат снимките бидејќи тие откриваат многу интимни моменти и односи со поранешниот сопруг.

Инаку Џеј Ло доби 545.000 долари во 2007 година, по тужбата кога Ное сакаше да напише книга за сите нејзини афери, кога го изневерувала со Марк Ентони, за кого подоцна се омажи, а сега се разведува.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit