Нивес Целзиус го легна Роналдо

29 јуни, 20110
nivesronaldo

Познатата хрватска “ калаштура “ Нивес Целзиус, го натегнала и Кристијано Роналдо, кога фудбалерот бил во Белград, како гостин на српската репрезентација со неговиот Португал. Хајат, хотелот сведочел а “ гревот “ Целзиус го признала во својата автобиографија, која бел ден треба да види наскоро. Само господ знае што и колку има налегнато Нивес. Ај нека излезе од печат па ќе пишуваме фељтон и за неа : Нивес Целзиус и нејзината фаланга!! Едно прашање: а што прави тој нејзиниот фудбалер од маж? Игра за Аек во Атина…  Еее и тоа го има. Балкан и се е можно!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/