Нивните секси игри го дигнале цел град на нога

18 јуни, 20110
aaaaa

Пар кој одлучил малку да си поигра секси игри на отворено во шума, го дигнал цел град во паника мислејќи дека девојката е врзана за дрво и измачувана.

Случаен минувач во градот Вокингем во Англија ја видел гола девојката како била врзана за дрво и мислел дека се работи за некакво измачување.

На негов повик пристигнале дури 10 полицајци но парот избегал од местото на нивната игра.

Добивме повик во 10,51 дека има сомнителен случај во блиската шума, испративме екипа но не успеавме да го најдеме парот, до сега немаме никави сомнежи за криминално дело, изјавил инспекторот на полицијата во Вокингем.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/