Ноле и Бијонсе на насловна на Вог

14 јуни, 20110
nole_vog

Српскиот тенисер Новак Џоковиќ се сликаше за насловната страна на италијанското издание на Вог. Тој е фотографиран заедно со неговата бела пудлица. Веднаш по сликањето тој ја објавил фотографијата на Twitter прашувајќи ги своите фанови дали им се допаѓа новата ѕвезда Пјер, мислејќи на неговото куче. Ова не е прва насловна за Ноле, тој веќе се појави на насловната на америкаснкото издание на Вог.

Што се однесува на Бијонсе, ова не е прва насловна за овој месец. Таа веќе се појави на насловните страни на “Essence”, “ Dazed & Confused”, и светки познатиот моден магазин “W”. Таа дефинитивно е кралица на насловните.

Ова се двете насловни за италијанското издание на магазинот Вог за јули и август.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma