Ноле со Кејти Холмс кај Џеј Лено!

1 август, 20110
Novak_Djokovic_11

Ноле ужива во Лос Анџелес во моментите на неговата најголема слава. Освен тоа што по некој час во денот поминува на тренинг, тој има состаноци за нови спонзорства, присуствува на вип забави, па и гостува во најпопуларните шоуа.

Тој на 2-ри август ќе биде гостин во шоуто на Џеј Лено, а друштво ќе му прави сопругата на Том Круз, Кејти Холмс.

По ова гостување тој ќе биде гостин и во едно од најпопуларните шоуа во САД, кај Конан О’Брајан каде пред него беа Харисон Форд, Мариса Милер, Шекил О’Нил и многу други.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit