Онлајн шопинг низ светот

1 август, 20110
online-shopping(1)

Интернетот промени многу аспекти од нашето живеење и секојдневие, но ниедно не е толку драстично како онлајн купувањето производи и услуги. Се уште добро е да застанете до продавница и да ги видите производите, но предностите од онлајн шопингот исто така неможе да бидат занемарени. А за некои услуги, како резервација на авионски летови или хотели, никогаш не биле подостапни, со само неколку клика и вие сте на пат околку светот.

Погледнете што се купува и во колкав процент земјите го практикуваат онлајн шопингот!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit